Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? Sprawdź nasze złote rady

Sprzedaż nieruchomości nie należy do najłatwiejszych rzeczy, jakie można zrobić. Duża konkurencyjność, różnorodne ceny i przede wszystkim – wymagający klient. Wiele osób przez długie miesiące nie jest w stanie sprzedać mieszkania, jednak też starają sobie tłumaczyć, że przecież taki zakup wymaga czasu, przemyślenia, bo nie każdy kupuje na co dzień lokal. Jednak co mają powiedzieć właściciele, którzy w ciągu tygodnia podpisują już przedwstępną umowę? Poznaj ich sekret!

Jak wiadomo, nie każdy na co dzień kupuje nieruchomości warte kilkaset tysięcy złotych. Jednak są i takie, które sprzedają się dosłownie na drugi dzień, pomimo wysokiej ceny! Sekret tkwi w samej ofercie i jej przedstawieniu w sieci. Fotografowanie wnętrz odgrywa tutaj bardzo kluczową rolę, dlatego nie można rezygnować z pomocy specjalisty w branży.

Fotografowanie wnętrz – czy warto zainwestować pieniądze w profesjonalistę?

Wystarczy spojrzeć do sieci – niektóre oferty wiszą tygodniami, jak nie miesiącami, gdy kolejne znikają już po kilku dniach i wcale nie należą do najtańszych. Dobra lokalizacja? To widać dopiero przy oglądaniu mieszkania, to gdzie jest ten złoty środek, sekret, który każdy sprzedający chciałby odkryć? Wszystko kryje się w fotografowaniu wnętrz! Dobre zdjęcia to podstawa, ponieważ najczęściej decydujemy się jeszcze przed oglądaniem, sprawdzaniem. Jeżeli coś zostanie nam dobrze przedstawione, nie ma szans, aby później zmieniła nam się decyzja. Fotografowanie wnętrz to też sztuka ukazania samych zalet, najlepszych stron nieruchomości, natomiast ukrycia wszelkich mankamentów. Dobry i z doświadczeniem fotograf pomoże właścicielom w ukazaniu ich mieszkania w najlepszym świetle (dosłownie i w przenośni). Dlatego warto korzystać z jego pomocy, pomimo tego, że trzeba zainwestować w jego usługi.

Z drugiej strony – można oddać nieruchomość biurom pośredniczącym w sprzedaży. Jednak ich prowizja będzie znacznie wyższa niż koszt usługi fotografa. A skoro możesz samodzielnie zająć się sprzedażą, po co z tego rezygnować? Nie jest to trudne – a fotografowanie wnętrz możesz wykonać w każdej chwili – wystarczy zadzwonić do fachowca i umówić się na wspólną sesję zdjęciową!